Лила: Татко ми единствено ми замеруваше за двата разводи

2 копии

Бојан Јовановски денеска го прославува својот 32. роденден . Имено, на својот Инстаграм профил, тој сподели фотографија заедно со неговата мајка Јасмина, каде ...
| | веќе видена | слични

Нема сомнеж дека ТВ водителката Лила Филиповска е една од највлијателните личности од јавната сцена кај нас. Без оглед на возраста или полот, луѓето едноставно ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Исклучениот пратеник од редовите на „То Потами“ Спирос Данелис, во изјава за агенцијата АНА-МПА, потврди дека ќе гласа за Договорот од Преспа. Според него, ...
сите 133 | | | веќе видена

Портпаролот на Бачев, Христијан Мицкоски бадијала се дообјаснува, нека се спрема за пораз на какви било избори Мицкоски повторно си ги дообјаснува своите ...
сите 249 | | | веќе видена

Нема одложување на почетокот на второто полугодие од учебната 2018/2019 година. Ова е еден од заклучоците кои денеска ги донесе Комисијата за заразни болести ...
сите 231 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лила: Татко ми единствено ми замеруваше за двата разводи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: