Скопјанец се самозадоволувал пред книжарница во Гази Баба

На 04.07.2011 година, во ПС Гази Баба, Ј.З.Ц.(44) од Скопје пријави дека, истиот ден околу 08,30 часот, во Скопје на ул.Трифун Хаџијанев, непознато машко лице пред книжарницата „Арсенал“ извршил задоволување полови страсти на јавно место, информираат од МВР. Лицето било на возраст од околу 50 години, висококолу 185-190 сантиметри, со куса проседа коса, округло лице, а десната рака му била во гипс. Истиот бил облечен во сина маица и темни панталони.
| | веќе видена | слични

Со едната рака мастурбирал, а со другата се ладел Кога непознатиот забележал дека во книжарницата нема никој набрзина го откопчал патентот од панталоните и го извадил половиот орган. Со едната рака мастурбирал, а со другата, која му била во гипс, држел гранка и се ладел Непознат маж, завчера, пред продавачка, среде улица го извадил половиот орган и со едната рака почнал да се самозадоволува, а со другата, која му била во гипс, зел гранка и се ладел. Продавачката, кога го забележала перверзниот човек, почнала гласно да вика, по што непознатиот избегал. Инцидентот се случил завчера, околу 8.30 часот, на улицата Трифун Хаџијанев. Продавачката во една од книжарниците само што го отворила дуќанот, кога на излогот забележала маж на околу 50 години со куса пробелена коса, тркалезно лице, облечен во сина маица и темни панталони. Кога непознатиот забележал дека во книжарницата нема никој набрзина го откопчал патентот од панталоните и го извадил половиот орган. Подоцна случајот е пријавен во полиција, која сè уште ...
| | веќе видена | слични

Полицијата трага по маж на возраст од 50 години, висок околу 185-190 см, со кратка побелена коса, тркалезно лице, со гипс на десната рака, кој вчераутро околу 8,30 часот се самозадоволувал на улицата „Трифун Хаџијанев“ во Скопје. Непознатиот маж се однесувал недолично пред случајните минувачи, кои го пријавиле во полиција, по што побегнал. (Г.А.)
| | веќе видена | слични

Скопјанецот Зоран П. бил приведен во полициската станица во населбата Автокоманда откако утрото со една рака во гипс успеал да си го извади половиот орган пред продавачка во книжарница Средовечен скопјанец, кој имал една рака во гипс, ја искористил другата, здравата, за завчера наутро да се самозадоволува на улица во скопската населба Гази Баба пред очите на десетина случајни минувачи. Според полициските информации манијакот околу 8.30 часот дошол на улицата Трифун Хаџијанев", застанал пред книжарницата Арсенал", почнал да се самозадоволува и потоа избегал. Описот на сведоците кои тврделе дека се работи за маж на возраст од околу педестина години, висок меѓу 185 и 190 сантиметри со куса седа коса и десната рака во гипс, облечен во сина маица од тесни панталони бил доволен за кусо време тој да биде фатен и приведен. Очевидци на настанот за ВЕЧЕР раскажуваат дека жена која стоела во близина на книжарницата прва го забележала манијакот, еден граѓанин кој случајно поминувал веднаш ја известил полицијата чии ...
| | веќе видена | слични

Полицијата во редовниот билтен дава опис на лице кое вчера рано наутро било забележано како се задоволува на јавно место во Автокоманда. Човек на возраст од околу 50-тина години, со куса проседа коса, тркалезно лице и висок околу 185-190 сантиметри извршил задоволување полови страсти на јавно место - со ваков опис полицијата во редовниот билтен известува дека во Скопје има сексуален манијак. Лицето било забележано вчера рано наутро околу 8.30 часот како се самозадоволува пред книжарницата Арсенал во близина на трговскиот центар во населбата Автокоманда. Манијакот бил облечен во сина маица и темни панталони. Според билтенот на МВР може да се претпостави дека е левак бидејќи полицијата соопшти дека десната рака на сомнителниот му била во гипс. И покрај деталниот опис, полицијата не продолжила до крај со опишувањето на сите видливи делови од телото на манијакот од Автокоманда за време на извршувањето на делото. /М.С.
| | веќе видена | слични

Педетсетгодишен скопјанец се задоволувал пред книжарницата “Арсенал“ во скопската населба Автокоманда. Вчера во полициската станица Гази Баба, лицето Ј.З.Ц.(44) од Скопје пријави дека, истиот ден околу 8,30 часот, на улицата “Трифун Хаџијанев“, непознато машко лице пред книжарницата “Арсенал“ извршил задоволување полови страсти на јавно место. Имено, лицето било на возраст од околу 50 години, висок околу 190 сантиметри, со куса проседа коса, округло лице, а десната рака му била во гипс. Истиот бил облечен во сина маица и темни панталони.
| | веќе видена | слични

Останато

Десетиците лажни вести и пропагандни елементи, особено на социјалните мрежи, но и во дел од медиумите кои имаат голема публика во Македонија, се поклопија со ...
сите 242 | | | веќе видена

Популарноста на францускиот претседател Емануел Макрон драстично падна овој месец, покажаа резултатите на најновата анкета. Како што наведува Ројтерс ова ...
сите 46 | | | веќе видена

Во Кичево се одржа трибина на тема „Што е референдум и зошто треба да се гласа“, кои се последиците по земјава ако референдумот биде неуспешен, каде се младите ...
сите 37 | | | веќе видена

На првиот ден од неделата што завршува со референдум , министерот за надворешни работи Никола Димитров на прес конференција во Владата преку табли со напишани ...
сите 47 | | | веќе видена

Новата верзија на популарниот OnePlus 6 доаѓа со голем број на исти опции, а од новитетите најмногу се истакнува поголемиот екран и селфи камерата која што ...
сите 58 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Скопјанец се самозадоволувал пред книжарница во Гази Баба

Од:
До кого (е-маил):
Порака: