CoinKeeper – најдобрата апликација за следење на вашите трошоци и финансии

Водењето сметка за вашите лични финансии никогаш не бил едноставен процес. Како следите се што влегува и излегува од вашата банковна сметка, дали пронаоѓате навидум мали трошоци за ситници кои собрани сите на крај имаат изненадувачка вкупна сума или пак планирате штедење за следното големо купување. Дали некогаш сте пресметале колку имате потрошено на пијалоци по кафулињата? Доколку користите iPhone, тогаш сигурно сте слушнале за CoinKeeper. Најбараната апликација кога станува збор следење на трошоци и финансии, сега е достапна и за Android мобилните уреди со потполно истите функционалности како и на iOS. CoinKeeper за Android е бесплатна во првите 15 дена и преку неа на корисниците им се ослеснува процесот на следење каде се трошат нивните пари со секојдневно внесување на сите трошоци и приливи. Има подршка за користење на повеќе сметки, синхронизација помеѓу повеќе уреди, потсетници за сметки и многу друго. Најголемиот проблем кај ваквите апликации е времето потребно да се додадат детали за нови трошоци. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Кабинетот на претседателот на Република Македонија реагира на соопштението на Основниот суд Скопје 1 и смета дека повикувањето на овој суд за „независност и ...
сите 352 | | | веќе видена

Доколку портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ навистина сака да знае што е непотизам, нека го праша пионот Христијан Мицкоски како од сите професори на Машинскиот ...
сите 338 | | | веќе видена

Бидејќи веќе неколку дена е во бегство, во Унгарија, екс премиерот Никола Груевски не се појави на денешното рочиште за “Насилството во Центар”. Од затворот ...
сите 352 | | | веќе видена

„Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување на избори „Македонија-Блокира“, синоќа во рамките на народниот собир во Скопје ...
сите 19 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 172 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Македонија Зоран Заев, заедно со министерот за финансии Драган Тевдовски, денеска одржаа прес-конференција на која ги ...
сите 204 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

CoinKeeper – најдобрата апликација за следење на вашите трошоци и финансии

Од:
До кого (е-маил):
Порака: