Чоколаден бисквит со ѓумбир


3 копии

Вкусна риба за совршен ручек… 2 риби ослич со средна големина 6-8 шери домати 1 млад кромид 1/2 лимон 1,5 дл бело вино маслиново масло 1 лажица презла рендан ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателката на комисијата Билјана Ивановска во интервју за Радио Слободна Европа вели дека освен изборната кампања и финансирањето на политичките партии, ...
сите 240 | | | веќе видена

Извршниот директор на Етиопиан Ерлајнс Теволде Гебремариам, по несреќата на атиопскиот авион во кој загинаа 157 лица, изјави дека предупредувањата и барањата ...
сите 51 | | | веќе видена

Бујар Османи, вицепремиерот за евроинтеграции, најави врбување на пратеници од опозицијата за да се постигне двотретинско мнозинство за новиот Закон за јавно ...
сите 219 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Чоколаден бисквит со ѓумбир

Од:
До кого (е-маил):
Порака: