Член на персоналот на Манчестер јунајтед се предозирал во Перт, веднаш пренесен во болница

Од Австралија пристигнува вест дека член на персоналот на Манчестер јунајтед итно бил пренесен во болница, се шпекулира дека лицето, маж на возраст од околу 50 ...
| | веќе видена | слични

Манчестер јунајтед потврди дека член на персоналот итно бил пренесен во болница откако му се слошило во хотелот каде престојува делегацијата на „ѓаволите", ...
| | веќе видена | слични

Aвстралиските медиуми објавија дека член на Манчестер Јунајтед завршил во Перт, сигурно е дека е во прашање член на стручниот штаб. Веста звучи неверојатно, ...
| | веќе видена | слични

Мајкл Куни е човекот кој бил дел од една аукција на која, меѓу останатите предмети, се продавал и дрес на Манчестер сити со потпис на Серхио Агуеро. Куни ја ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Од таборот на Манчестер Јунајтед денеска официјално потврдија дека младиот, 23 годишен фудбалер, Андреас Переира го продолжил договорот со клубот. Бразилскиот ...
| | веќе видена | слични

Денови откако Маркус Рашфорд ја продолжи соработката, од Манчестер Јунајтед официјално ги објавија новите договори и на други двајца млади фудбалери – Андреас ...
| | веќе видена | слични

Манчестер Јунајтед во неполн час потврди дека постигнала договор за продолжување на соработката со двајца млади фудбалери. Најпрво беше објавено дека Андреас ...
| | веќе видена | слични

Останато

Ако европските земји не ги исполнат своите обврски од нуклеарниот договор, тогаш Иран ќе преземе повеќе чекори за да ги намали своите обврски, изјави висок ...
сите 140 | | | веќе видена

Податоците покажуваат сериозна материјална обесправеност кај 83-94 проценти од ранливите ромски семејства во целиот регион на Западен Балкан (ЗБ), соопшти ...
сите 286 | | | веќе видена

Сметавме дека е важна политичка порака УНЕСКО да не го стави Охридскиот регион на листата на светско културно наследство во опасност, но и ветер во грб за ...
сите 150 | | | веќе видена

Опозициската ВМРО-ДПМНЕ во повеќе наврати побара оставка од премиерот, Зоран Заев откако беа објавени неговите телефонски разговори со руските комичари, за кои ...
сите 165 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Член на персоналот на Манчестер јунајтед се предозирал во Перт, веднаш пренесен во болница

Од:
До кого (е-маил):
Порака: