(ВИДЕО) Дрога, бес или „глупост“:Се појавила снимка на која славниот пејач ја дави својата девојка!


Во јавност се појавила снимка од камера за видео надзор, каде што гледаме дека Лиам Галагер, поранешен пејач на „Оасис“, физички ја напаѓаа и ја гуши девојката ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Поранешниот член на групата "Oasis" направил општ хаос кога во ходникот од еден хотел ја фатил девојката за врат и почнал да ја дави. Член на обезбедувањето во ...
| | веќе видена | слични

На шокантното видео од надзорните камери се гледа како Галагер ја зграпчува за врат и ја дави својата девојка Деби Гвитер. Откако светските медиуми ја објавија ...
| | веќе видена | слични

После фотографиите кои ги објави еден британски таблоид, на интернет се појави и снимка, која покажува како контроверзниот музичар Лијам Галагер физички ја ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Некогашниот фронтмен на групата „Оазис“, пејачот Лиам Галагер, се наоѓа во средиштето на скандал откако магазинот „Сан“ објави вест за расправијата со неговата ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Почитувани судии од Апелациониот суд, Издигнете се над состојбата во која сте на сила втурнати, земете ги предвид аргументите на одбраната при носењето на ...
сите 193 | | | веќе видена

Охрид, 21. ноември 2018 (ИНПРЕС) – Времето денес претпладне ќе биде облачно со врнежи од дожд кои локално ќе бидат поројни. Максималната температура во Охрид ...
сите 254 | | | веќе видена

Eкс министерот Миле Јанакиески заврши во притвор, бидејќи наводно преку посредник барал амнестија од претседателот Ѓорги Иванов за сите обвинети од СЈО, а во ...
сите 50 | | | веќе видена

Гостин во Отворено Студио 1 беше Питер Ниделмулер, член на Европскиот парламент, со кого домаќинот на денот Борјан Јовановски разговараше за случајот „Бегство ...
сите 397 | | | веќе видена

Албанските медиуми упатија остри критики на официјална Тирана бидејчи институциите се уште немаат одговор на прашањето како во земјата влегол нелегално ...
сите 174 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) Дрога, бес или „глупост“:Се појавила снимка на која славниот пејач ја дави својата девојка!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: