Мртва жена пронајдена во стан во Кавадарци

4 копии

Возач и совозач биле повредени откако со автомобилот во кој се возеле излетале од патот и удриле во дрво, изминатата ноќ во Прилеп.Според полицијата, ...
| | веќе видена | слични

Четворица повредени во сообраќајка на патот Македонска Каменица – Делчево На магистралниот пат Македонска Каменица – Делчево пет минути по полноќ дошло до ...
| | веќе видена | слични
2 копии
8 копии
5 копии
повеќе

Останато

18 ноември 2018 Почитувани, Миле Јанакиески и Кирил Божиновски се жртви на политичкиот прогон и терор, но и одмазда, во контекст на покривањето на грешките на ...
сите 408 | | | веќе видена

На синоќешниот говор во Гостивар, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ , Христијан Мицкоски го обвини премиерот Зоран Заев дека води политички терор против опозицијата. Тој ...
сите 283 | | | веќе видена

Има правен основ Македонија да побара екстрадиција од Унгарија на поранешниот премиер Никола Груевски, а тоа е Европската конвенција за екстрадиција, велат од ...
сите 219 | | | веќе видена

За гасификацијата за следна година се предвидени близу две милијарди денари, (околу 30 милиони евра) одговори премиерот Зоран Заев, на прашање на „ Мета “ ...
сите 232 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мртва жена пронајдена во стан во Кавадарци

Од:
До кого (е-маил):
Порака: