Кога Швеѓанка ќе дојде во Скопје, се соблака одма

3 копии

Четири девојки одлучиле да прошетаат по стариот железнички мост и да направат селфи фотографија. Следниот момент се случила вистинска катастрофа, мостот ...
| | веќе видена | слични

Кошаркарот ја изневерувал бремената жена, барал љубовници преку Инстаграм... Според најновите информации, Тристан, вереникот на Клои Кардашијан, ги наоѓал ...
| | веќе видена | слични

Профилот на Инстаграм на кој израелски жени-војници позираат во провокативни пози, привлекол повеќе од 30.000 фанови. Сите израелски државјани мора да служат ...
| | веќе видена | слични

Останато

Никола Груевски ќе биде на слобода и викендов. Синоќа до доцните часови, медиумските екипи чекаа пред затворот во Шутка, но екс премиерот не се појави. Во ...
сите 435 | | | веќе видена

Владата на СДСМ повторно удира по џебот на граѓаните. Прогресивниот данок кој го наметнува однародената и криминална власт, негативно влијае врз бизнисот и ...
сите 146 | | | веќе видена

Дали процесот за името е пред нова пречка – што значи изјавата на екс-министерот Никос Коѕијас дека нацрт-амандманот на членот 49 од Уставот, предложен од ...
сите 175 | | | веќе видена

По трагичната гостиварска случка, кога бегајќи од куче скитник младата Џејха Меџити заврши во водите на Вардар и се удави, се огласи и Ветеринарната комора на ...
сите 73 | | | веќе видена

Каков ќе биде ефектот на даночната реформа, односно прогресивниот данок ќе се види на долг рок. Не мора да значи дека повисоките даноци ќе се одразат добро или ...
сите 60 | | | веќе видена

Поради службено отстуство на претседателот на Судечкиот совет Оља Ристова, рочиштето за предметот „Титаник 3“ на Специјалното јавно обвинителство е одложено за ...
сите 50 | | | веќе видена

Исто како и во првиот круг гласање од локалните избори во 2013 година, притисокот и на 7 април, денот на вториот круг, врз членството на ВМРО-ДПМНЕ, вработени ...
сите 193 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кога Швеѓанка ќе дојде во Скопје, се соблака одма

Од:
До кого (е-маил):
Порака: