Четири добри причини зошто треба да спиете голи

 Сонот ни е неопходен на сите за квалитетен живот, а денес го одбележуваме денот на спиењето со најубавите спални соби и кревети во кои би посакале да се ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Иако е пракса мажите и жените да спијат во пижами или долна облека, малку е познато дека доколку спиете без облека може многу да му помогнете на вашето ...
| | веќе видена | слични

Сите ние знаеме колку е важно да спиеме цела ноќ, но во последните неколку години, времетраењето на спиење се намалува. Мажите и жените, просечно спијат од 6 ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Гордана Силјановска-Давкова ги премолчи дваесетината прашања на вмровскиот реформатор. Одговорите на тие прашања ќе го разјаснеа нејзиното политичко кредо. Но ...
сите 167 | | | веќе видена

Српскиот претседател Александар Вучиќ денеска од Нови Сад порача дека властите повеќе нема да дозволат насилство на протестите, како она од минатата сабота, ...
сите 210 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денес е во посета на Општина Битола каде што оствари средба со жителите на населбата Јени Мале и битолско ...
сите 205 | | | веќе видена

Продолжување на преговорите со ВМРО-ДПМНЕ за судбината на СЈО и истовремени разговори со пратениците во потрагата по двотретинско мнозинство, најави денеска ...
сите 201 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Четири добри причини зошто треба да спиете голи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: