10 типови на луѓе кои никој не сака да ги сретне на венчавка

 Дали често пати ви се случува да го поминете целиот викенд чистејќи по дома и обидувајќи се да го направите вашиот дом беспрекорно чист, а веќе следниот ден ...
| | веќе видена | слични

 Целосниот изглед кажува многу за човекот, па затоа е добро секогаш да се грижите за него. Секој има свој стил и не треба да го менува, сѐ додека го негува, ...
| | веќе видена | слични

- Кога мислите дека не вредите, кога мислите дека сте никој и ништо, токму така, тоа само и го мислите... Животот е градина, а вие сте најубавиот цвет во неа. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Веднаш по празникот на револуционерната борба, ќе се интензивира распитот на учесниците во крвавите собраниски инциденти од 27-ми април, велат за Телма извори ...
сите 33 | | | веќе видена

Од досега обработените 98,22 проценти или од 3.418 од вкупно 3.480 избирачки места кандидатите за градоначалници од СДСМ водат во 50 општини, на ВМРО-ДПМНЕ во ...
сите 158 | | | веќе видена

Градоначалникот на општина Карпош Стевчо Јакимовски вчера во полиција пријавил дека вработен во администрацијата ги променил бравите на просториите на архивата ...
сите 190 | | | веќе видена

Болните и изнемоштени лица во вториот круг на локалните избори за избор на градоначалник на општина Штип ќе гласаат на 28 ми октомври, информира денеска Весна ...
сите 401 | | | веќе видена

Победуваме за модерно и напредно Скопје, за Скопје каде има соживот и почитување, за солидарно Скопје. За Скопје кое се развива и Скопје кои нуди можости за ...
сите 57 | | | веќе видена

Во првиот круг од локалните избори во Република Македонија се случија низа неправилности, за кои сведочат огромниот број на приговори кои беа поднесени до ...
сите 102 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

10 типови на луѓе кои никој не сака да ги сретне на венчавка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: