Челзи има план: Зола како замена на Сари до крајот на сезоната


3 копии

Тренерот на Челзи, Маурицио Сари, изјави дека тимот одиграл добро прво полувреме во осминафиналето од ФА Купот против Манчестер јунајтед, но и покрај тоа е ...
| | веќе видена | слични

Маурицио Сари се наоѓа под сериозен притисок и неговото место на клупата на Челси е значително доведено во прашање по поразот од Манчестер Јунајтед во ФА ...
| | веќе видена | слични

Маурицио Сари имаше одличен старт со тимот на Челзи, но во последно време поради лошите резултати на клубот се најде под притисок од јавноста, а тој притисок ...
| | веќе видена | слични

Челзи вчеравечер на својот „Стенфорд Бриџ“ беше елиминиран од ФА Купот од страна големиот ривал Манчестер Јунајтед. Манчестер Јунајтед славеше со 0:2, а ...
| | веќе видена | слични

Тренерот на Челси, Маурицио Сари вели дека не го интересираат скандирањата на фановите, и посочи дека неговиот тим немал среќа во поразот од Манчестер ...
| | веќе видена | слични

Навивачите на Челси полека го губат трпението со Маурицио Сари, при поразот од Манчестер јунајтед во ФА Купот од трибините беа упатени неколку различни ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот тренер Зинедин Зидан се почесто се поврзува со преземање на клупата на Челси, каде во моментов на тенок лед седи Маурисио Сари. По солидниот старт ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Борбата против криминалот, високата корупција мора да продолжи и ние навистина конечно мораме да имаме решение, со кое сите ресурси ќе бидат ставени во ...
сите 505 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ објави список од 25 лица вработени во СЈО по линии на непотизам. Обвинителот Гаврил Бубевски во СЈО си ги вработил братучедите Ефимија и Љупчо ...
сите 390 | | | веќе видена

Македонија чекаше и не дочека Турција да ја победи Финска, што ќе значеше пласман на нашите одбојкари во осминафиналето од Европското првенство. Турција загуби ...
сите 343 | | | веќе видена

Катица Јанева која до неодамна беше на чело на институцијата која требаше да гони функционери за висока корупција останува во Шутка. Ова станува јасно од ...
сите 178 | | | веќе видена

Жените родени во овој знак можат да заведат кој и да посакаат, додека мажите важат за најснаодливи во кревет. Се разбира, станува збор за Биковите, кои општо ...
сите 156 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Челзи има план: Зола како замена на Сари до крајот на сезоната

Од:
До кого (е-маил):
Порака: