Челси против Арсенал без Рубен Лофтус-Чик


4 копии

Маурицио Сари не го криеше незадоволството што неговите играчи мора да отпатуваат во Америка за да одиграат пријателски меч со Бостон непосредно пред големото ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Челси со 3-0 го доби дуелот со Њу Ингланд Револушн, но остана без Рубен Лофтус Чик кој го свитка зглобот.Челси е во САД каде одигра пријателски меч со Њу ...
| | веќе видена | слични

Останато

Македонија одамна го заврши својот настап на Европското првенство кое влегува во завршницата. Нашите момци не успеаја да обезбедат пласман во главната рунда, ...
сите 276 | | | веќе видена

Портпаролката на Европската Комисија, Ана Писонеро, ги потврди гласините дека извештајот за новата методологија на преговорите нема да биде објавен на 29 ...
сите 231 | | | веќе видена

Корона вирусот пристигна и во Европа. Британските медиуми пренесуваат дека најверојатно корона вирусот стигнал во Велика Британија, каде четворица кинески ...
сите 385 | | | веќе видена

Како што во неделата видовме во Штип, кога двајца учесници се влечеа кај кого да остане Светиот крст, нешто слично се случило и во бугарскиот град Ботев. Но, ...
сите 57 | | | веќе видена

Пратениците од оваа партија очигледно се против отписот на каматите и долговите што граѓаните ги имаат. Денеска, претседателката на Комисијата за финансирање и ...
сите 63 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Челси против Арсенал без Рубен Лофтус-Чик

Од:
До кого (е-маил):
Порака: