Чавков порача: Сите граѓани да се обединат околу каузата на ВМРО-ДПМНЕ, за да се порази оваа злосторничка оpгaнизaција


Екс директорот на Бирото за јавна безбедност Митко Чавков, на кој вчера му беше изречена казна затвор од 18 години, а кој два дена пред изрекувањето на ...
| | веќе видена | слични
6 копии
5 копии

Ќерката на Митко Чавков вели дека се лаги и клевети тврдењата дека нејзиниот татко монтирал процеси додека беше на власт како министер за внатрешни работи и ...
| | веќе видена | слични

Ќерката на Митко Чавков, кој доби 18 години затвор за „27 април“, тврди дека нејзиниот татко не монтирал случаи и оти сакаат да го направат криминалец во секој ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Поранешниот директор на Управата за финансиско разузнавање, Ване Цветанов вели дека екс директорот на Бирото за јавна безбедност Митко Чавков за време на ...
| | веќе видена | слични
4 копии

16-мина кои добија затворска казна за случајот “27 Април“ ќе побараат од Апелационен суд да ја поништи одлуката од првостепениот суд. Адвокатите на осудените ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Бугарскиот премиер Бојко Борисов го советува премиерот Зоран Заев да не поднесува оставка ако сега не биде донесена одлука за почеток на преговорите со ЕУ, ...
сите 1686 | | | веќе видена

Турските воени сили ги обновиле нападите врз градот Рас ал Аин, во североисточниот дел на Сирија, и покрај претходно постигнатиот договор со САД за привремен ...
сите 724 | | | веќе видена

Горан Пандев за италијанските медиуми го пофали Елиф Елмас и вели дека најдоброто од него допрва доаѓа. Италија Елиф Елмас за многу кратко време стана хит во ...
сите 167 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Претседателот на Европската комисија Жан Клод Јункер предупреди дека ситуацијата ќе стане „исклучително комплицирана“ доколку Парламентот на Велика Британија ...
сите 337 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Чавков порача: Сите граѓани да се обединат околу каузата на ВМРО-ДПМНЕ, за да се порази оваа злосторничка оpгaнизaција

Од:
До кого (е-маил):
Порака: