Брук Милер и Чарли Шин повторно заедно?

Брук Милер му кажа на пријателите дека била повторно излезена со Чарли Шин и дека има можност да се смират.Брук изјави дека заборавила на целата драма и дека има поминато многу убави времиња со Шин и дека имаат многу заедничко, вклучвајќиги и близнаците. Но Брук призна дека ако тие одат на следното ниво ќе биде многу ризичнo, со оглед на тоа што нивната врска заврше со развод. Брук беше несигурна во тоа што го правеше додека беше со Чарли, но сега се расчисте- вратата е отворена.
| | веќе видена | слични

Таблоидите прво го убија Чарли Шин, а сега јавуваат дека проблематичниот актер во последно време се почесто се гледа со својата поранешна сопруга Брук Милер. Милер вели дека одлично се забавуваат заедно и оти покрај близнаците Макс и Боб имаат многу заедничко. Ако забавувањето и заедничкото значат шмркање големи количини кокаин, тогаш можеби и би и поверувале на ваквата изјава. Поранешните сопружници наводно размислуваат да се смират и да му дадат уште една шанса на бракот. Откако Шин остана без своите божици, очигледно реши да се врати таму каде што, без разлика на сите свои испади и скандали, ќе го прифатат таков каков што е. Веројатно да беше збор за било која друга двојка би рекле, па добро за доброто на децата можеби треба да пробаат уште еднаш, но очигледно дека Милер заборавила дека Шин и стави нож на грло на Божиќ...
| | веќе видена | слични

Проблематичниот Чарли Шин и екссопругата Брук Мулер си дадоа уште една шанса. Двојката која стави крај на бракот поради семејното насилство или поточно затоа што актерот и ставил нож под грлото и се заканувал со смрт на сопругата, сега е повторно заедно. Мулер замижала пред маките кои ги преживеа со некогашниот брачен партнер, но и ги проголтала скандалите кои и ги приреди Чарли на јавноста, па се му простила и му дозволила да се врати во заедничкиот дом. Мулер и сама признала дека повторно се гледа со Шин, а додала и дека постои можност пак да се смират. Според зборовите на нејзини блиски пријатели, тие најпрвин почнале да разговараат, а неколку дена подоцна откако го скршиле мразот Чарли не излегувал од кај неа.
| | веќе видена | слични

Дрога, порно љубовници, нож под грло и кој знае уште што! Колку ли е љубовта слепа, а богами и глупава - кога екс-сопругата Брук Милер одлучи да му се врати на Чарли Шин? Последната законска сопруга на проблематичниот актер - очигледно е подготвена на уште едно лудо возење. Се му простила на таткото на своите две деца, а тоа се - вклучува баш широк спектар на скандали. Значи - првиот поголем скандал беше ножот кој под грло и го пикна пијаниот и избезумен актер и тоа на Божиќ пред две години. следуваше бучен и тежок развод, во текот на кој Чарли не бираше зборови за да ја навреди и понижи Брук во јавноста. Веројатно најболни - беа обвинувањата дека е лоша мајка, па се обиде да и ги одземе децата. Тоа му успеа во периодот кога Брук се пријави во центра за рехабилитација, а добриот тато Чарли - во интервју раскажа дека синовите му ги чуваат неговите две порно божици. Што било - поминало! Брук и Чарли - наводно повторно се заедно, а во последните неколку дена проблематичниот актер речиси живее во нивната стара ...
| | веќе видена | слични

Иако имаше големи проблеми со дрога, ја изневеруваше со порно актерки, и стави нож под грло заканувајќи се дека ќе ја убие, Брук Милер, поранешната сопруга на Чарли Шин, реши да му прости за се. Двајцата пак се заедно. Брук Мелер , поранешната сопруга на проблематичниот актер реши да му ги прости сите лудории на Чарли Шин . Таа заборави на дрогирањето, излетите со порно љубовници ножот под нејзиното грло, прељубите. Таа изјави дека има големи шанси за помирувањесо него. Според нивни пријатели, двајцата почнале да разговараат, а само неколку дена откако бил скршен мразот, Чарли Шин речиси и не излегува од нивното заедничко живеалиште.
| | веќе видена | слични

Дрога, порно љубовници, нож под грло, прељуба: Дали таа одлучила се да му опрости...? Брук Милер, поранешната сопруга на Чарли Шин признала дека повторно се гледа со актерот. Таа додала дека постои голема можност за помирување. Според зборовите на нејзините пријатели, тие повторно почнале да разговараат, а само неколку денови откако е пробиен ледот, Чарли речиси и не излегува од нивниот некогаш заеднички дом.
| | веќе видена | слични

Останато

Eкс министерот Миле Јанакиески заврши во притвор, бидејќи наводно преку посредник барал амнестија од претседателот Ѓорги Иванов за сите обвинети од СЈО, а во ...
сите 77 | | | веќе видена

„Владата на СДСМ продолжува со криминалното и расипничко работење. Одродената и криминална власт предводена од аболицираниот Заев безмилосно ги троши парите на ...
сите 201 | | | веќе видена

Бидејќи веќе неколку дена е во бегство, во Унгарија, екс премиерот Никола Груевски не се појави на денешното рочиште за “Насилството во Центар”. Од затворот ...
сите 363 | | | веќе видена

Холандскиот премиер Марк Руте денеска ја отфрли идејата на францускиот претседател Емануел Макрон за формирање на европска армија. – Идејата за европска армија ...
сите 170 | | | веќе видена

Судот мора да се ослободи од притисокот и да ги констатира пропустите направени при изрекувањето на мерката притвор на Миле Јанакиески и Кирил Божиновски. Нема ...
сите 92 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски, ова денеска на ...
сите 155 | | | веќе видена

„Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување на избори „Македонија-Блокира“, синоќа во рамките на народниот собир во Скопје ...
сите 73 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Брук Милер и Чарли Шин повторно заедно?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: