Екс-соругата ги прости и неверствата и ножот под грло!

Дрога, порно љубовници, нож под грло и кој знае уште што! Колку ли е љубовта слепа, а богами и глупава - кога екс-сопругата Брук Милер одлучи да му се врати на Чарли Шин? Последната законска сопруга на проблематичниот актер - очигледно е подготвена на уште едно лудо возење. Се му простила на таткото на своите две деца, а тоа се - вклучува баш широк спектар на скандали. Значи - првиот поголем скандал беше ножот кој под грло и го пикна пијаниот и избезумен актер и тоа на Божиќ пред две години. следуваше бучен и тежок развод, во текот на кој Чарли не бираше зборови за да ја навреди и понижи Брук во јавноста. Веројатно најболни - беа обвинувањата дека е лоша мајка, па се обиде да и ги одземе децата. Тоа му успеа во периодот кога Брук се пријави во центра за рехабилитација, а добриот тато Чарли - во интервју раскажа дека синовите му ги чуваат неговите две порно божици. Што било - поминало! Брук и Чарли - наводно повторно се заедно, а во последните неколку дена проблематичниот актер речиси живее во нивната стара ...
| | веќе видена | слични

Таблоидите прво го убија Чарли Шин, а сега јавуваат дека проблематичниот актер во последно време се почесто се гледа со својата поранешна сопруга Брук Милер. Милер вели дека одлично се забавуваат заедно и оти покрај близнаците Макс и Боб имаат многу заедничко. Ако забавувањето и заедничкото значат шмркање големи количини кокаин, тогаш можеби и би и поверувале на ваквата изјава. Поранешните сопружници наводно размислуваат да се смират и да му дадат уште една шанса на бракот. Откако Шин остана без своите божици, очигледно реши да се врати таму каде што, без разлика на сите свои испади и скандали, ќе го прифатат таков каков што е. Веројатно да беше збор за било која друга двојка би рекле, па добро за доброто на децата можеби треба да пробаат уште еднаш, но очигледно дека Милер заборавила дека Шин и стави нож на грло на Божиќ...
| | веќе видена | слични

Проблематичниот Чарли Шин и екссопругата Брук Мулер си дадоа уште една шанса. Двојката која стави крај на бракот поради семејното насилство или поточно затоа што актерот и ставил нож под грлото и се заканувал со смрт на сопругата, сега е повторно заедно. Мулер замижала пред маките кои ги преживеа со некогашниот брачен партнер, но и ги проголтала скандалите кои и ги приреди Чарли на јавноста, па се му простила и му дозволила да се врати во заедничкиот дом. Мулер и сама признала дека повторно се гледа со Шин, а додала и дека постои можност пак да се смират. Според зборовите на нејзини блиски пријатели, тие најпрвин почнале да разговараат, а неколку дена подоцна откако го скршиле мразот Чарли не излегувал од кај неа.
| | веќе видена | слични

Останато

18 ноември 2018 Почитувани, Миле Јанакиески и Кирил Божиновски се жртви на политичкиот прогон и терор, но и одмазда, во контекст на покривањето на грешките на ...
сите 408 | | | веќе видена

Во текот на денов територијата на државава подпадна под најавениот Медитерански циклон ОЛИВИЈА и истиот условува врнежи од снег на повеќе места каде е ...
сите 250 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва на трибината во Гостивар рече дека ќе победат на следните парламентарни избори без разлика дали тие биле ...
сите 355 | | | веќе видена

Контролата на оружјето ќе биде една од главните теми на агендата на планираната средба на претседателите на Русија и САД, Владимир Путин и Доналд Трамп, што ќе ...
сите 94 | | | веќе видена

Има правен основ Македонија да побара екстрадиција од Унгарија на поранешниот премиер Никола Груевски, а тоа е Европската конвенција за екстрадиција, велат од ...
сите 211 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски, ова денеска на ...
сите 121 | | | веќе видена

За гасификацијата за следна година се предвидени близу две милијарди денари, (околу 30 милиони евра) одговори премиерот Зоран Заев, на прашање на „ Мета “ ...
сите 230 | | | веќе видена

Во недостаток на официјални информации од македонските, но и од унгарските власти, регионалните и европските медиуми продолжуваат со шпекулации за бегалецот ...
сите 366 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Екс-соругата ги прости и неверствата и ножот под грло!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: