Хрватска воведува директен лет од Дубровник до САД

2 копии

Педофил од Македонија, кој бил на привремена работа во Дубровник, го дигна регионот на нозе. Тој на социјалните мрежи праќал перверзни пораки до корисник, за ...
| | веќе видена | слични

Останато

Европските лидери едногласно го прифатија договорот за Брегзит, на ред е британскиот Парламент. Тие се согласија дека тој договор треба да стапи во сила на ...
сите 312 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Секако, не треба сега тука и да застанеме, напротив треба да продолжиме со уште позасилено темпо на работа, што ќе придонесе сегашниот квалитет да биде ...
сите 250 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Хрватска воведува директен лет од Дубровник до САД

Од:
До кого (е-маил):
Порака: