Целта на Русија е дестабилизација на Балканот


Останато

Два дена по катастрофалниот земјотрес во Мексико, при што загинаа најмалку 230 лица, спасувачките тимови воспоставија контакт по телефон со деца затрупани под ...
сите 194 | | | веќе видена

Доколку Северна Кореја изврши тестирање на хидрогенска бомба во Тихиот Океан, тоа ќе биде „промена на играта“ и САД ќе го третираат сериозно, но не веруваат ...
сите 286 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Целта на Русија е дестабилизација на Балканот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: