Анастасија Ражнатовиќ проговори за манијакот кој ја прогонува Цеца

5 копии

Фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ се огласи по забраната да се емитуваат нејзините песни на јавниот сервис на Албанија (РТШ) од страна на албанското тело ...
| | веќе видена | слични

Таа на лицето нема ниту грам шминка и додека се снимаше не користеше филтери. Светлана Цеца Ражнатовиќ замина на одмор, а тоа како ужива, имаат прилика да ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Ќерката на славната Цеца, Анастасија Ражњатовиќ е препознатлива во јавноста како атрактивна црнка. Таа досега не правела драстични промени со својата коса, но ...
| | веќе видена | слични

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ со години наназад има препознатлива црна коса која и е заштитен знак. Но, овој пат пејачката се одлучи да ја промени ...
| | веќе видена | слични

Анастасија Ражнатовиќ, ќерката на српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ, и тоа како знае да се однесува пред новинарите и да избегне непријатни прашања. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Пандемијата со Ковид-19 трае со месеци, а во Македонија во јуни беше забележан значаен пик на бројот на заболени, но и на бројот на смртни случаи. Само во овој ...
сите 144 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, на собир во општина Центар вечерва порача дека правдата мора да завладее насекаде низ Македонија, во секој ...
сите 351 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 129 | | | веќе видена

Прво изборно соочување на лидерите на двете најголеми партии Христијан Мицкоски и Зоран Заев. Лидерите на ВМРО-ДПМНЕ и СДСМ во предизборен дуел дебатираа на ...
сите 116 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Анастасија Ражнатовиќ проговори за манијакот кој ја прогонува Цеца

Од:
До кого (е-маил):
Порака: