Цеца откри зошто не ја гледаме во костим за капење


Пејачката само пред неколку години често ја гледавме во секси комбинации за плажа. Но, тоа повеќе не е случај, па Цеца одлучи да објасни зошто тоа не го ...
| | веќе видена | слични

Светлана Цеца Ражнатовиќ важи за најголема ѕвезда на Блаканот. Таа објавила кратко видео на кое е во бел фустан и само тоа било доволно да добие голем број ...
| | веќе видена | слични

Подгответе се за забава – напиша фолк ѕвездата.Цеца Ражнатовиќ повторно привлече внимание со своите обожаватели. Фолк ѕвездата на Инстаграм објави снимка која ...
| | веќе видена | слични

Цеца Ражнатовиќ од почетокот на кариерата истакнуваше дека помалата сестра Лидија е нејзината најдобра другарка и дека немаат тајни, па по бракот со Аркан кон ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Анастасија Ражнатовиќ секој ден од летото го користи за да ужива под полна пареа, а кога и се може, зошто пак да не. Наследничката на фолк дивата Цеца ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Флоријан Мунтин предизвика големо внимание откако се појави во спотот на Цеца за песната „Ангел од втор ред“. Многумина пејачката веднаш почнаа да ј поврзуваат ...
| | веќе видена | слични

Најголемата балканска ѕвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ не ги следи слепо трендовите во модата, туку личноста која ги диктира. Доследна на својот стил по кој е ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Ако имаше конкретни докази верувајте, како секоја бомба така и таа бомба ќе ја објавев до крај. Но, таму има сериозни индиции, и моја обврска пред се како ...
сите 194 | | | веќе видена

На социјалните мрежи голем интерес предизвика забавата со зурли и тапани на вчерашното отворање на автопатот Демир Капија-Смоквица. Најголемиот број коментари ...
сите 182 | | | веќе видена

Идентификувана е првата жртва на вчерашниот напад на комбе во Торонто. Се работи за Ен-Мари Ди Амико. Таа се враќала од компанијата за капитални вложувања ...
сите 88 | | | веќе видена

По добивањето на чистата препорака од ЕК за отворање на пристапните преговори важно е продолжување и продлабочување на реформите на патот кон ЕУ. Власта и ...
сите 116 | | | веќе видена

СВР – Охрид поднел кривични пријави против две лица поради сторени кривични дела „злоупотреба на службена положба и овластување“, кои со своите нелегални ...
сите 195 | | | веќе видена

Охридските еколози од Грашница се против изградба на регионална депонија во Дебрца или на било која друга локација. Нивниот предлог е да се продолжи со веќе ...
сите 49 | | | веќе видена

„Со чочек и сечење на црвена лента свечено беше пуштено во употреба новото триаголниче“, пишува на фејсбук страната „Штипски Актуелности“, а се работи за ...
сите 71 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Цеца откри зошто не ја гледаме во костим за капење

Од:
До кого (е-маил):
Порака: