C# со Никола Ѓоргиев: Туторијал 4 – Читање вредности од тастатура


Останато

Американскиот претседател во неделата кажа „ако Иран сака војна, тоа ќе биде официјалниот крај на Иран“ Иранскиот министер за надворешни работи Мохамед Џавад ...
сите 125 | | | веќе видена

Во ЈЗУ Центар за јавно здравје регистрирани се шест новозаболени од мали сипаници од кои две се бебиња под шест месеци, останатите четворица се возрасни на 31 ...
сите 188 | | | веќе видена

Хајнц Кристијан Штрахе, заменик на австрискиот премиер Себастијан Курц, во саботата ја понуди својата оставка со цел да се спречи распадот на коалициска влада ...
сите 132 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

C# со Никола Ѓоргиев: Туторијал 4 – Читање вредности од тастатура

Од:
До кого (е-маил):
Порака: