Дејвид Бекам се претстави со нова колекција за Belstaff

Во септември минатата година, Дејвид Бекам во соработка со луксузниот бренд Belstaff, ја претставија колекцијата главно наменета за моторџии која беше сочинета од јакни, фармерки и маички. Нивната соработка продолжи и по создавањето на оваа колекција, па така е претставена и новата која ја креираше Бекам. Продолжувањето на соработката помеѓу Дејвид Бекам и брендот, резултираше со втората колекција создадена за сезоната 2015-та. Оние што ќе сакаат да купат нешто од колекцијата што ја дизајнираше Бекам, тоа ќе можат да го сторат преку страницата на Belstaff ( http://www.belstaff.com/ ) или во дел од нивните продавници.
| | веќе видена | слични

Брендот Burton кој е познат по своите парчиња за бордање во соработка со јапонскиот бренд за облека Neighborhood објавија дел од нивната есен/зима 2015 колекција. Нивната најнова колекција за бордање е лудило. Погледнете ја кратката галерија и какви се вашите впечатоци за нивната нова колекција. Следете не и понатаму за да ја видите набрзо и целата колекција.
| | веќе видена | слични

Останато

Состојбата во регионот, светскиот економски форум во Давос и проблемите со кои се соочува британската премиерка Тереза Меј со ситуацијата со Брегзит. На овие ...
сите 236 | | | веќе видена

Грчката опозиција ја разгледува можноста да го одложи гласањето на преспанскиот договор, пишува грчкиот весник „Катимерини“.Гласањето, како што пишува ...
сите 194 | | | веќе видена

На големиот христијански празник Богојавление-Водици, по одржувањето на богослужбата од страна на отец Димитрие Павлески, во црквата „Св. Никола“ во Подгорци, ...
сите 335 | | | веќе видена

Фудбалерот Огњен Врањеш по објавените голи фотографии на Јелена Карлеуша сега ѝ се закани и на нејзината колешка Дара Бубамара дека ја очекува истата судбина. ...
сите 234 | | | веќе видена

На расправата за ратификација на Договорот од Преспа пријавени за збор се 205 од 300 пратеници колку што брои грчкиот Парламент, а обраќање ќе имаат и ...
сите 29 | | | веќе видена

Соопштение на ВМРО-ДПМНЕ: Претседателот Христијан Мицкоски заедно со Потпретседателот Александар Николоски и меѓународниот секретар Тимчо Муцунски се сретна со ...
сите 152 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дејвид Бекам се претстави со нова колекција за Belstaff

Од:
До кого (е-маил):
Порака: