Будуќност со сензација против Барса, Олимпијакос поразен во Литванија (видео)


Шампионот од АБА лигата, Будуќност полека се навикнува на „животот“ во Евролигата, откако во „Морача“ успеа да ја собори големата Барселона со драматични 67:64 ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Кошаркарската Евролига ги претстави најдобрите 10 блокади кои беа видени во ноември ширум терените низ Европа. Кошаркарот на Басконија, Диоп ја имаше ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Шпанскиот кошаркарски клуб, Гран Канарија, му врачи отказ на тренерот Салва Малдонадо. Овој тренер минатата сезона успеа да избори пласман со клубот во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Кошаркарите на Фенербахче и одржа вистинска лекција на Барселона во еден од најинтересните мечеви од 10. рунда во Евролигата. Ова требаше да биде вистинско ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

По повод патрониот празник на ООУ „Климент Охридски“, делегација од Општина Прилеп предводена од градоначалникот Илија Јованоски и од училиштето викендов ...
сите 143 | | | веќе видена

Вработените од Клиничкиот центар половина час ја блокираа наплатната каса. Освен поништување на одлуката за покачување на паркингот, побараа и рамномерно ...
сите 186 | | | веќе видена

Во врска со објавената колумна „Кој му ги сокри папучите на Иванов” на Сашо Орданоски, во која авторот тврди дека претседателот на Република Македонија, д-р ...
сите 154 | | | веќе видена

Како што веќе најавивме од вечерва па во текот на следните денови, односно за време на овој викенд територијата на балканот ќе го погоди снежен бран кој е во ...
сите 205 | | | веќе видена

Црниот СДСМ целосно изгубил допир со реалноста. Партијата што ја зацрни државата шири манипулации и невистини, велат од ВМРО-ДПМНЕ во однос на изјавата на ...
сите 69 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Будуќност со сензација против Барса, Олимпијакос поразен во Литванија (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: