Брзо и лесно до сè што му е потребно на вашето бебе со MarketKonekt-бесплатна испорака во месец декември

Времето кое мајките и татковците го делат со најмалечките и најмилите е незаменливо и бесценето. Отсега нема потреба вашето време да гo трошите за секојдневните набавки на производи за вашето бебе. Со MarketKonekt .com брзо и лесно наоѓате и нарачувате сé што ви е потребно он-лајн, а производите ги добивате дома за само еден до два работни дена. На MarketKonekt обезбедивме за вас голем избор на производи што постојано, секој ден му се потребни на вашето бебе: бебешка козметика , пелени , храна за бебе , облека , играчки , креветчиња, релаксатори , колички, седишта за во кола , производи за мама , и многу други . Внимателно се избрани квалитетни производи од продавачи кои веќе ја имаат вашата доверба: Рептил маркети, Тритекс , Мак-нова , Андреј компани , Аптека Виола , Дексико , Витамикс Свансон и други компании . Како купувате преку Market Konekt ? Постапката на купување е едноставна. Производите ги наоѓате во посебна секција мајка и бебе или со пребарување. Целосно се информирате за ...
| | веќе видена | слични

Останато

Кабинетот на претседателот на Република Македонија реагира на соопштението на Основниот суд Скопје 1 и смета дека повикувањето на овој суд за „независност и ...
сите 352 | | | веќе видена

Доколку портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ навистина сака да знае што е непотизам, нека го праша пионот Христијан Мицкоски како од сите професори на Машинскиот ...
сите 338 | | | веќе видена

Бидејќи веќе неколку дена е во бегство, во Унгарија, екс премиерот Никола Груевски не се појави на денешното рочиште за “Насилството во Центар”. Од затворот ...
сите 201 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски, ова денеска на ...
сите 64 | | | веќе видена

„Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување на избори „Македонија-Блокира“, синоќа во рамките на народниот собир во Скопје ...
сите 19 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Брзо и лесно до сè што му е потребно на вашето бебе со MarketKonekt-бесплатна испорака во месец декември

Од:
До кого (е-маил):
Порака: