Роналдо откри каква била реакцијата на Квадрадо кога му ја побарал „7-та“

4 копии

Кристијано Роналдо беше доста актуелен во текот на вчерашниот ден поради тоа што беше претставен како заштитно лице за „ДАЗН“, не само поради договорот кој го ...
| | веќе видена | слични

УФЦ натпреварите во Линколн кои беа на програмата изминатава вечер предизвикаа внимание кај фановите кои будно ги следат случувањата во боречките спортови, но ...
| | веќе видена | слични

Кристијано Роналдо одработи навистина опширно интервју за „ДАЗН“ во кое опфати и многу теми кои немаат никаква поврзаност со фудбалот, па секако ова беше добра ...
| | веќе видена | слични

Останато

Граѓаните сами да ги читаат и слушаат изјавите од лидерите, за да не бидат под влијание на разни пропаганди, вели долгогодишниот аналитичар за Балканот од ...
сите 123 | | | веќе видена

ДА Кристина, можат да живеат поубаво. Затоа ајде на 30 септември да избереме ЗА европска Македонија. За нашите деца, за идните генерации! #ИзлезиЗА
сите 67 | | | веќе видена

Секторот за внатрешни работи Штип поднесе кривична пријава против Н.А.(31) од Штип поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „предизвикување ...
сите 167 | | | веќе видена

Михаил Рот, државниот министер задолжен за Европа во рамките на министерството за надворешни работи на Сојузна Република Германија, придружуван од германскиот ...
сите 69 | | | веќе видена

Скандал во Маврово. Нападнат новинарот Љупчо Златев кој денеска на лице место токму од Маврово сакаше да ја информира јавноста за случајот поврзан со викенд ...
сите 25 | | | веќе видена

Големата италијанска и светска актерка Клаудија Кардинале, како и оскаровецот Роџер Дикинс денеска во попладневните часови пристигнаа во Македонија. Клаудија ...
сите 70 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Роналдо откри каква била реакцијата на Квадрадо кога му ја побарал „7-та“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: