Ќе успеат ли хеликоптерите да …? Видео!


 Бритни Спирс се врати од краткиот одмор на Хаваи и очигледно сега е време да му се посвети на помладото, 23-годишно момче. 35-годишната поп ѕвезда дури и на Инстаграм сподели фотка, со дискретен опис: „Прекрасен ден во Малибу со Сем Ашгари.“ A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on Apr 15, 2017 at 5:41pm PDT Дали овојпат големата разлика во години ќе и донесе среќа или сепак се работи за краткотрајна романса?
| | веќе видена | слични

Она што за нас е дом, за некои други е прекрасна туристичка атракција. Многу луѓе се воодушевени од убавината на Скопје, па така и овој странец кој повеќе од 10 години патува низ светот, а за нашата престолнина на инстаграм напиша дека е прекрасно да се вратиш во градот кога времето е убаво и кога речиси се има поинаков изглед од претходно. Во една минутa со дрон ги долoвува најубавите места во Скопје. Повеќе негови видеа од светот може да погледнете на неговиот youtube канал.
| | веќе видена | слични

Останато

18 ноември 2018 Почитувани, Миле Јанакиески и Кирил Божиновски се жртви на политичкиот прогон и терор, но и одмазда, во контекст на покривањето на грешките на ...
сите 408 | | | веќе видена

На синоќешниот говор во Гостивар, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ , Христијан Мицкоски го обвини премиерот Зоран Заев дека води политички терор против опозицијата. Тој ...
сите 286 | | | веќе видена

Има правен основ Македонија да побара екстрадиција од Унгарија на поранешниот премиер Никола Груевски, а тоа е Европската конвенција за екстрадиција, велат од ...
сите 212 | | | веќе видена

За гасификацијата за следна година се предвидени близу две милијарди денари, (околу 30 милиони евра) одговори премиерот Зоран Заев, на прашање на „ Мета “ ...
сите 232 | | | веќе видена

Во недостаток на официјални информации од македонските, но и од унгарските власти, регионалните и европските медиуми продолжуваат со шпекулации за бегалецот ...
сите 366 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ќе успеат ли хеликоптерите да …? Видео!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: