Раскинаа Џастин Тимберлејк и Џесика Бил

Поп-ѕвездата Џастин Тимберлејк и актерката Џесика Бил по четири години поминати заедно деновиве официјално ја прекинаа својата врска. Извор близок до славната двојка наведува дека одлуката била заедничка. Иако во изминатите месеци се пишуваше дека Џастин ја изневерува, Џесика наводно добро го поднесува раскинувањето. Веќе подолго време се зборува дека Тимберлејк повремено се среќава со актерката Оливија Мун, а неодамна неименуван извор им откри на американските таблоиди дека Тимберлејк во последно време и испраќал пораки на Оливија во кои наведува дека на неговата љубов со Џесика и дошол крајот.
| | веќе видена | слични

Лос Анџелес, 15 март - Американската пејачка Бритни Спирс се уште смета дека Џастин Тимберлејк нејзината тинејџерска љубов се уште ја сака и не може да ја преболи, а како доказ за тоа го наведува раскинувањето на Џастин со Џесика Бил. Во последниов период американските медиуми повторно ја отворија темата за тоа зошто раскинаа Џастин и Бритни но, никој не може да дојде до одговор. Близок пријател на пејачката вели дека таа е убедена дека Џастин не може да ја преболи но, дека и таа не е рамнодушна према него. Изворот вели дека по раскинувањето на Бритни и Џастин, нејзиниот живот претрпе големи турбиленции, што се случуваа пред будното око на јавноста. Currently 0/5 Stars. 1 2 3 4 5 No votes have been cast!
| | веќе видена | слични

Бритни Спирс, која е во врска со холивудскиот агент Џејсон Травик, е уверена дека нејзиниот бивш дечко, Џастин Тимберлејк ја прекинал врската со Џесика Биел токму поради неа. „Бритни е уверена дека Џастин никако не може да ја преболи“ - открил извор близок до пејачката. „Таа и понатаму има одредени чувства кон него, но се прашува дали Џастин би сакал повторно да го обнови она што го имале некогаш“. Џастин и Бритни беа во врска во почетокот на 1999 година, па се до ненадејниот прекин во 2002. Нивното раскинување резултираше со песната Cry Me a River на Џастин која беше огромен хит. По Бритни, Џастин беше во врска со Камерон Дијаз, а во 2007 година започна се забавува со Џесика Биел. По медиумите како најголем виновник за прекинот на врската на Џастин и Џесика се наведува глумицата Мила Кунис, со која Џастин го снимаше филмот Friends with Benefits. И.К | бркај работа
| | веќе видена | слични

Само неколку дена по раскинувањето на пејачот и актер, Џастин Тимберлејк и актерката, Џесика Бил, во јавноста излезе веста дека причината за прекинот на нивната врска е љубовната авантура на Тимберлејк со актерката Мила Кунис. Американските таблоиди пишуваат дека „Црниот лебед“, филм во кој играше Кунис, е главниот виновник за нивната врска. Љубовната авантура меѓу Тимберлејк и Кунис започнала на снимањето на филмот „Friends with benefits“, во кој глумат заедно. Извори блиски до “новиот“ пар, велат дека меѓу нив постои хемија, но дека сеуште ништо не се случило.
| | веќе видена | слични

Само неколку дена откако ја прекина врската со својата девојка Џесика Биел, американскиот пјеач и глумец, Џастин Тимберлејк е виден во друштво на колешката Мила Кунис. Флертувањето со 27-годишната ѕвезда од филмот "Црниот лебед" Џастин го започна многу брзо, односно таблоидите веќе пишуваат разни шпекулации за неговата претходна тригодишна врска. Кунис и Тимберлејк се запознале на снимањето на својот нов филм "Friends With Benefits", а неименуван извор близок на парот за "US Magazine" изјавуви дека Џастин е многу заинтересиран за Мила. Флертуваат, но се уште ништо не се случило помеѓу нив. Џастин веќе претходно призна дека му се допаѓа она што го прави неговата колешка Мила, а по снимањето на секси сцената со неа, тој прокоментира: "Мислам дека говорам во името на сите мажи на светот, тоа беше најлесниот дел". Очигледно е дека чувствата се обострани, затоа што Кунис го опишува Тимберлејк како "прекрасно, професионално, слатко и неверојатно момче" кое "може да направи се што ќе посака". На прашањето дали на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Владата на СДСМ повторно удира по џебот на граѓаните. Прогресивниот данок кој го наметнува однародената и криминална власт, негативно влијае врз бизнисот и ...
сите 186 | | | веќе видена

Никола Груевски ќе биде на слобода и викендов. Синоќа до доцните часови, медиумските екипи чекаа пред затворот во Шутка, но екс премиерот не се појави. Во ...
сите 434 | | | веќе видена

Дали процесот за името е пред нова пречка – што значи изјавата на екс-министерот Никос Коѕијас дека нацрт-амандманот на членот 49 од Уставот, предложен од ...
сите 158 | | | веќе видена

По трагичната гостиварска случка, кога бегајќи од куче скитник младата Џејха Меџити заврши во водите на Вардар и се удави, се огласи и Ветеринарната комора на ...
сите 73 | | | веќе видена

Поради службено отстуство на претседателот на Судечкиот совет Оља Ристова, рочиштето за предметот „Титаник 3“ на Специјалното јавно обвинителство е одложено за ...
сите 50 | | | веќе видена

Исто како и во првиот круг гласање од локалните избори во 2013 година, притисокот и на 7 април, денот на вториот круг, врз членството на ВМРО-ДПМНЕ, вработени ...
сите 193 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Раскинаа Џастин Тимберлејк и Џесика Бил

Од:
До кого (е-маил):
Порака: