Британски Совет: Дали сте љубител на фудбалот? Посетете ја нашата веб страница Premier Skills за да бидете во тек со најновите резултати и натпревари, и вежбајте го ...

Дали сте љубител на фудбалот? Посетете ја нашата веб страница Premier Skills за да бидете во тек со најновите резултати и натпревари, и вежбајте го англискиот ...
| | веќе видена | слични

Што мислите за луѓето коишто ги користат своите телефони во јавност? Кажете ни го точниот одговор на прашањето и потоа кажете ни го вашето мислење за темата. ...
| | веќе видена | слични

Бидете сигурни дека со нашата програма ќе имате напредок на професионално ниво за многу кратко време. Погледнете го интервјуто со ментори од изминатите години ...
| | веќе видена | слични

Композитори на филмска музика! Приклучете се на нашата програма, доколку сакате да ги подобрите вашите вештини. Програмата вклучува креативна лабораторија, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Повеќе од 60 лица се уште се водат како исчезнати во Бејрут, четири дена по експлозијата во пристаништето, во која загинаа повеќе од 150 лица, изјави денеска ...
сите 451 | | | веќе видена

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, вечерва ќе присуствува и ќе се обрати на свеченото отворање на јубилејното 60-то издание на ...
сите 262 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 142 | | | веќе видена

Дел од газдите што зедоа државна помош, а не исплатија плати, изгледа се исплашија од кривичните пријави со кои им се закани Владата, па ден по ден почнуваат ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Британски Совет: Дали сте љубител на фудбалот? Посетете ја нашата веб страница Premier Skills за да бидете во тек со најновите резултати и натпревари, и вежбајте го ...

Од:
До кого (е-маил):
Порака: