Британски Совет: Дали сте љубител на фудбалот? Посетете ја нашата веб страница Premier Skills за да бидете во тек со најновите резултати и натпревари, и вежбајте го ...

Дали сте љубител на фудбалот? Посетете ја нашата веб страница Premier Skills за да бидете во тек со најновите резултати и натпревари, и вежбајте го англискиот ...
| | веќе видена | слични

Што мислите за луѓето коишто ги користат своите телефони во јавност? Кажете ни го точниот одговор на прашањето и потоа кажете ни го вашето мислење за темата. ...
| | веќе видена | слични

Бидете сигурни дека со нашата програма ќе имате напредок на професионално ниво за многу кратко време. Погледнете го интервјуто со ментори од изминатите години ...
| | веќе видена | слични

Композитори на филмска музика! Приклучете се на нашата програма, доколку сакате да ги подобрите вашите вештини. Програмата вклучува креативна лабораторија, ...
| | веќе видена | слични

Останато

На прашањето: дали очекува да почнат лични дисквалификации врз неа и врз дел од обвинителите во тимот како тоа дека против Катица Јанева се водела судска ...
сите 449 | | | веќе видена

Обвинителките Ленче Ристоска и Фатиме Фетаи или кој било обвинител назначен како вршител на должноста не можат да ја преземат функцијата на специјалната јавна ...
сите 436 | | | веќе видена

Поранешниот член на групата „Нокаут“ и нов заменик-министер за економија Кирил Колемишевски, воскресна во политиката преку шарените трибини пред Владата за ...
сите 188 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Британски Совет: Дали сте љубител на фудбалот? Посетете ја нашата веб страница Premier Skills за да бидете во тек со најновите резултати и натпревари, и вежбајте го ...

Од:
До кого (е-маил):
Порака: