Зидан следната сезона го менува Мирињо во Јунајтед


2 копии

Тренерот на Манчестер Јунајтед, Жозе Мурињо конечно може да здивне барем кога се работи за играчкиот кадар. Натпреварот против Брајтон донесе многу негативна ...
| | веќе видена | слични

Манчестер Јунајтед веќе во второто коло од Премиер лигата го доживеа првиот пораз во сезоната. Тимот на Мурињо загуби на гостувањето кај Брајтон со резултат од ...
| | веќе видена | слични

Навивачите на Манчестер Јунајтед изнајмија авион со кој во текот на првенствениот меч со Барнли ќе влече транспарент со порака против извршниот директор на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Манчестер Јунајтед дефинитивно го прикажа своето најлошо лице на гостувањeто кај Брајтон минатата недела, пораз кој остави навистина лоша атмосфера целокупно ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Албанскиот аналитичар Арсим Зеколи, кој најави дека ќе го бојкотира референдумот за промена на името, сега предвидува црно сценарио на 30-ти септември. Тој ...
сите 17 | | | веќе видена

Зошто Европа? – поради пристојна, средена, правна, држава која функционира, напредување во кариерата врз основа на заслуги, а не врз принципот на лојалност, ...
сите 144 | | | веќе видена

Припадниците на Министерството за внатрешни работи во Белград заплениле 34,3 килограми марихуана и уапсиле црногорски државјанин З.М. поради постоење на ...
сите 125 | | | веќе видена

Актерската екипа од општински народен театар „Невена Коканова“ од Дупница, Бугарија, со претставата „Хотел меѓу овој и оној свет“, беше изведена пред ...
сите 50 | | | веќе видена

Министрите за надворешни работи на Бенелукс денеска во Сараево потврдија дека нивните земји како членки на Европската унија, силно ја поддржуваат европската ...
сите 44 | | | веќе видена

Ако било кога сте се запрашале дали успехот може да биде препишан на ѕвездите, одговорот е потврден. Најуспешните луѓе насекаде на светот, родени се токму во ...
сите 86 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Зидан следната сезона го менува Мирињо во Јунајтед

Од:
До кого (е-маил):
Порака: