Во јануари Брена станува баба: Александра Пријовиќ го откри полот на бебето


Пејачката Александра Пријовиќ и нејзиниот сопруг Филип Живојиновиќ во јануари идната година за прв пат ќе станат родители. Пејачката и најстариот син на Боба ...
| | веќе видена | слични

Радосните вести ги споделија со членовите на семејството и кумовите, а потоа и со јавноста.Сопружниците, кои на 21-ви јуни во Белград еден на друг се заколнаа ...
| | веќе видена | слични

Се почесто имаме можност да наоѓаме стари фотографии од големите ѕвезди и да видиме како тие некогаш изгледале. Колку и пати да ги погледнеме сето ова секогаш ...
| | веќе видена | слични

Кога пред два месеци дозна дека е во блажена состојба, пејачката Александра Пријовиќ и нејзиниот сопруг Филип не можеа да ја сокријат среќата. Радосните вести ...
| | веќе видена | слични

Фолк пејачката Лепа Брена и нејзиниот сопруг Слободан Живојиновиќ од неодамна купија нова куќа на Флорида за 1,5 милиони евра . Пејачката и нејзиниот сопруг ...
| | веќе видена | слични

Александра Пријовиќ во јуни годинава се омажи за посинокот на Лепа Брена, Филип Живојиновиќ. Нивната свадба важеше за една од најгламурозните во регионот. ...
| | веќе видена | слични

Александра Пријовиќ блеска во бременоста. Младата пеачка моментално одмора на Јамајка со сопругот Филип Живојиновиќ, а своите следбеници на социјалните мрежи ...
| | веќе видена | слични

Останато

Состојбата во регионот, светскиот економски форум во Давос и проблемите со кои се соочува британската премиерка Тереза Меј со ситуацијата со Брегзит. На овие ...
сите 324 | | | веќе видена

Огњен Врањеш минатата година влезе во врска со Кача Грујиќ само да ја направи љубоморна Јелена Карлеуша. Во тој период не беа во најдобри односи, па така ...
сите 225 | | | веќе видена

На големиот христијански празник Богојавление-Водици, по одржувањето на богослужбата од страна на отец Димитрие Павлески, во црквата „Св. Никола“ во Подгорци, ...
сите 143 | | | веќе видена

Во Русија Богојавление често се одбележува со капење на ниски јануарски температури. Тоа го направиле и овие убавици и со тоа се пофалиле на Инстаграм Минатиот ...
сите 212 | | | веќе видена

Соопштение на ВМРО-ДПМНЕ: Претседателот Христијан Мицкоски заедно со Потпретседателот Александар Николоски и меѓународниот секретар Тимчо Муцунски се сретна со ...
сите 165 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во јануари Брена станува баба: Александра Пријовиќ го откри полот на бебето

Од:
До кого (е-маил):
Порака: