Бред Пит жестоко одговорил на обвинувањата на Ангелина Џоли: Продолжува да ги манипулира медиумите!


Популарниот актерски пар се раздели пред две години откако Џоли поднесе барање за развод поради ненадминливи разлики. Тие склучија договор за старателство над ...
| | веќе видена | слични

Изгледа дека нема скоро да се разведат Аџелина Џоли и Бред Пит, како што стојат работите... Сега се води борба за старателство над децата. „Бред и Анџелина не ...
| | веќе видена | слични

Пријателите и соработниците на славната холивудска актерка Анџелина Џоли откриваат дека во периодов е буквално неподнослива со своето однесување и е ...
| | веќе видена | слични

Некогаш беа пар за пример кој воодушевуваше каде и да се појави. Денес не престануваат да се обвинуваат меѓусебно преку медиумите и да откриваат детали од ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Бред Пит во средата ги негираше обвиненијата дека не плаќал алиментација за децата и ја обвини поранешната соруга, Анџелина Џоли, за манипулирање со медиумите! ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Регионалниот јавен обвинител на Џенова, Франческо Коци денеска соопшти дека 20 лица и натаму се водат како исчезнати по уривањето на надвозникот во близина на ...
сите 216 | | | веќе видена

Тоа што МВР го крие наводниот работен налог за началникот на Алфите кој бил на викенд во Охрид со службено возило е доказ дека сме сведоци на уште еден скандал ...
сите 199 | | | веќе видена

Институтот за политички истражувања по спроведената анкета излезе со податоци дека ВМРО-ДПМНЕ ќе победи на наредните избори. Имено, истражувањето во август ...
сите 75 | | | веќе видена

Македонци од дијаспората се жалат дека неможе да се регистрираат за гласање за референдумот. Читател на MKnews ни испрати и фотографии и вели иако претходно го ...
сите 28 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бред Пит жестоко одговорил на обвинувањата на Ангелина Џоли: Продолжува да ги манипулира медиумите!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: