Aнгелина му предложила на Бред Пит договор за старателство

Крис Хемсворт Боби Холанд Хантон е каскадер кој ги изведува опасните сцени наместо актерот Крис Хемсворт. Тој дневно јадел 35 оброци и тренирал два пати на ден ...
| | веќе видена | слични

Актерката Анџелина Џоли ја отпушти својата адвокатка Лора Васер која го водеше разводот со Бред Пит заради разлики во мислењето. Оскаровката сега ќе се ...
| | веќе видена | слични

 Анџелина Џоли во последниов период често се прикрива себеси и својот послаб изглед во широка или темна облека кога излегува во јавност. Но, овојпат таа ...
| | веќе видена | слични

По враќањето од Лондон, популарната актерка Анџелина Џоли постојано излегува со некое од своите деца, понекогаш изаедно со неколку од нив. Вчера таа била ...
| | веќе видена | слични

Останато

Иако не преставува закана по Русија, влезот на Македонија во Алијансата и ЕУ заедницата ќе помогне да се стабилизира историски немирниот дел на Европа, напиша ...
сите 226 | | | веќе видена

Со сведочењето на Сашо Тасевски вечерва во 23 часот заврши целодневното рочиште за настаните во Собранието за 27 април минатата година. Судијката Добрила ...
сите 207 | | | веќе видена

Грчкиот весник „Екатимерини" открива дека по интервенција од Атина македонската државната новинска информативна агенција ја сменила изјавата на премиерот Зоран ...
сите 118 | | | веќе видена

ДА Кристина, можат да живеат поубаво. Затоа ајде на 30 септември да избереме ЗА европска Македонија. За нашите деца, за идните генерации! #ИзлезиЗА
сите 140 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Македонија, Зоран Заев оствари средба со претставници и припадници на заедниците на Бошњаци и Горани во Македонија и ...
сите 169 | | | веќе видена

Доколку пратениците од опозицијата одбијат да гласаат за уставни измени во согласност со Преспанскиот договор, во случај на референдумот да има цензус и ...
сите 177 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Aнгелина му предложила на Бред Пит договор за старателство

Од:
До кого (е-маил):
Порака: