Братот и сестрата имаа проблеми на мразот. Неколку секунди подоцна изведоа невообичаен “танц”, кој ги шокираше гледачите.


Ако ги прашате љубителите на спортот, лизгањето на мраз е дефинитивно на врвот на листата како еден од најубавите и грациозни спортови кои можете да ги ...
| | веќе видена | слични

Останато

Референдумот е за преименување во Северна Македонија, за Спогодбата со Грција, за промена на Уставот, нема гаранција за членство во ЕУ... Му благодариме на ...
сите 47 | | | веќе видена

Економската штета од ураганот Флоренс изнесува 44 милијарди долари, проценува компанијата Муди`с. Според компанијата, штетата е еквивалентна на земјотресот што ...
сите 131 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Македонија, Зоран Заев оствари средба со претставници и припадници на заедниците на Бошњаци и Горани во Македонија и ...
сите 38 | | | веќе видена

И годинава на свеченото отворање на фестивалот „Браќа Манаки” во Битола се повтори истата пракса како и претходните години. По сликањето на црвениот тепих и ...
сите 77 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Братот и сестрата имаа проблеми на мразот. Неколку секунди подоцна изведоа невообичаен “танц”, кој ги шокираше гледачите.

Од:
До кого (е-маил):
Порака: