НБА Топ 10: „Јастребот“ Колинс полета и со авторитет го скрши обрачот на Оклахома (Видео)


Нови мечеви, нови квалитетни потези, нов преглед, осносно НБА Топ листа. Овојпат имаме 10 моменти за одбележување во кои можете да ги видите Бриџис, Вејд, ...
| | веќе видена | слични

Три натпревари се одиграа во НБА лигата, а тие мечеви донесоа пет одлични потези кои се најдоа на најновото одбројување, односно преглед. Листата на најдобрите ...
| | веќе видена | слични

Останато

По повод патрониот празник на ООУ „Климент Охридски“, делегација од Општина Прилеп предводена од градоначалникот Илија Јованоски и од училиштето викендов ...
сите 147 | | | веќе видена

Додека Основното јавно обвинителство најавува дека за две недели ќе ги добие првичните информации за бегството на поранешниот премиер Никола Груевски, а ...
сите 130 | | | веќе видена

Нова сообраќајна несреќа, во која повторно животот го загубија мигранти, се случи рано утрово на автопатот „Егнатиа“ меѓу грчките градови Кавала и Ксанти во ...
сите 233 | | | веќе видена

Во врска со објавената колумна „Кој му ги сокри папучите на Иванов” на Сашо Орданоски, во која авторот тврди дека претседателот на Република Македонија, д-р ...
сите 176 | | | веќе видена

Судењето за настаните од 27 април минатата година во Собранието продолжува денеска во Кривичниот суд со сослушување на пет сведоци предложени од одбраната на ...
сите 206 | | | веќе видена

Оваа наша постапка е насочена исклучиво и единствено против одлуката на градските власти, истакна Горан Беговиќ претседател на Синдикатот на Клинички центар  ...
сите 120 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

НБА Топ 10: „Јастребот“ Колинс полета и со авторитет го скрши обрачот на Оклахома (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: