Искрена исповед на една девојка: „Еве зошто не сакам сиромашни мажи“


Имам 28 години, добра работа, добра плата за нашите услови, неколку добри пријателки, многу брендирана гардероба и не сум среќна. – Родена сум во Белград, ...
| | веќе видена | слични

Некој пишал, на мајка ми полесно ќе ѝ објаснам ако ме фати да гледам порно отколку да ѝ објаснам зошто го гледам ова. Немате идеја колку е тоа точно. Напредна ...
| | веќе видена | слични

Останато

На социјалните мрежи се појави видео од медицинска сестра со заштитна облека и маска за лице, во кое се вели дека има околу 90.000 заразени од коронавирусот во ...
сите 791 | | | веќе видена

Чествувањето на големиот православен празник Богојавление-Водици и годинава во Радовиш беше масовно, а започна со света литургија во двата храма – „Св. Пророк ...
сите 138 | | | веќе видена

Во Далас веќе никој, никогаш нема да го носи број „24“. Ова беше првичната реакција на НБА клубот по информацијата за смртта на Коби Брајант. Одлуката ја ...
сите 264 | | | веќе видена

Каков отпад се увезува во земјава, колку е ефикасна контролата на тоа што влегува, кој ја има најголемата одговорност, дали повеќе извезуваме или увезуваме и ...
сите 164 | | | веќе видена

ФБИ го истражува местото на несреќата каде се урна хеликоптерот со НБА ѕвездата Коби Брајант, неговата ќерка и уште седум лица, изјави официјален претставник ...
сите 109 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Искрена исповед на една девојка: „Еве зошто не сакам сиромашни мажи“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: