Brad Pitt во `опасна` фотосесија за Esquire!

Brad Pitt е лицето кое се најде на насловната страна за јунското издание на магазинот Esquire. Згодниот актер покрај фотосесијата направи и ексклузивно интервју во кое зборува за семејството, големата посветеност на нивните деца, живот со Angelina Jolie и пријателите... „Отсекогаш сум велел дека сакам големо семејство. Сакав да биде хаос во куќата... постојано има врева независно дали е кикотење или врескање или плачење или чукање. Го обожавам тоа, мразам кога тие не се тука. Можеби е убаво да си во хотелска соба еден ден – Ох, убаво, конечно можам да прочитам весник намира. Но, до наредниот ден, ми недостига целиот тој живот.“ За неговата сопруга изјави дека никогаш не би можел да го замисли живото без неа...таа е вистинска жена, мајка и сопруга, без неа секој ден би бил обичен и досаден, и дека никогаш не зажалил што стапил во брак со неа. За потоа да додаде..."Имам многу малку пријатели. Имам блиски пријатели кои се бројат на рака, го имам моето семејство и животот никогаш не ми бил посреќен. Толку многу ...
| | веќе видена | слични

Останато

Кабинетот на претседателот на Република Македонија реагира на соопштението на Основниот суд Скопје 1 и смета дека повикувањето на овој суд за „независност и ...
сите 357 | | | веќе видена

Доколку портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ навистина сака да знае што е непотизам, нека го праша пионот Христијан Мицкоски како од сите професори на Машинскиот ...
сите 146 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски, ова денеска на ...
сите 64 | | | веќе видена

Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување избори „Македонија-блокира“ и Координативното тело на дијаспората во Европа ...
сите 78 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 169 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Brad Pitt во `опасна` фотосесија за Esquire!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: