Брачната двојка Зафирови за половина година освои 15 пехари, меѓу нив и злато

Дејвид и Викторија пред неколку дена  прославија 20 години брак, љубов и на Инстаграм поделија фотографии од минатото. Потоа поставија и емотивни пораки за ...
| | веќе видена | слични

Останато

Техничкиот премиер Оливер Спасовски денеска од Куманово рече дека Владата во што е можно пократок период ќе го разгледа предлогот на Комисијата за заразни ...
сите 267 | | | веќе видена

Невозможно е да се води конструктивна дебата со човек што не ја зборува вистината – напиша на Фејсбук лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски по вчерашниот ...
сите 280 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 141 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи, Никола Димитров, одржа средба со новата вонредна и ополномоштена амбасадорка на Германија, Анке Гизеле Холштајн, која во оваа ...
сите 247 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Брачната двојка Зафирови за половина година освои 15 пехари, меѓу нив и злато

Од:
До кого (е-маил):
Порака: