Божиновски: Поради катастрофалната работа на СДСМ во здравството секојдневно се губат човечки животи

2 копии

Од ВМРО-ДПМНЕ велат дека државата и нејзините ресурси од Зоран Заев и СДСМ се третираат како да се нивна приватна сопственост. Перчо Божиновски од Општинскиот ...
| | веќе видена | слични

Државата и нејзините ресурси од Зоран Заев и СДСМ се третираат како да се нивна приватна сопственост. Се злоупотребува се, во секој ресор за приватни потреби. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Договорот од Преспа овозможува напредок и подготовка за иднината, се вели во директната видео порака на францускиот Претседател, Емануел Макрон до граѓаните на ...
сите 49 | | | веќе видена

ИФФК „Браќа Манаки“-Битола го претстави македонскиот краток филм „Љубовникот“ на режисерот Игор Иванов-Изи кој во фестивалскиот прес центар изјави дека идејата ...
сите 156 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Македонија, Зоран Заев оствари средба со претставници и припадници на заедниците на Бошњаци и Горани во Македонија и ...
сите 38 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Божиновски: Поради катастрофалната работа на СДСМ во здравството секојдневно се губат човечки животи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: