Божицата на Сен Тропе

Брижит Бардо филмска икона Има неколку места на светов кои се митологизирани, како што е тоа случајот со Сен Тропе каде Брижит Бардо повеќе од 40 години е ...
| | веќе видена | слични

Доколку се уште се мислите каде да заминете на одмор оваа годна, а тоа да биде одмор во вистинска смисла на збор, без гужва, галама, а сепак да сте во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Сподели ја оваа вест на е-маил

Божицата на Сен Тропе

Од:
До кого (е-маил):
Порака: