Борјан Јовановски не бара оставка од Павле: А вие дијазепам што пиете?


И Борјан Јовановски реагираше за аудио-снимката на која пратеникот Павле Богоевски нарачува, најверојатно, кокаин.Борјан, за разлика од другите кои побараа ...
| | веќе видена | слични

Новинарот Борјан Јовановски на индиректен начин изрази поддршка за пратеникот Павле Богоевски по објавувањето на аудио-снимката во која тој договара достава на ...
| | веќе видена | слични

И новинарот Борјан Јовановски реагираше на аудио-снимката на која пратеникот Павле Богоевски нарачува, најверојатно, кокаин. Тој, за разлика од другите кои ...
| | веќе видена | слични

Новоизбраниот шеф на државата, Стево Пендаровски денеска во вила „Водно“ официјално ја презема претседателската функција со што стана петтиот претседател на ...
| | веќе видена | слични

Останато

 ЕБУ се огласи официјално и прогласи дека имало грешка во гласањето од страна на Белорусија. Грешка која Македонија ја направи победник од жири и официјално ...
сите 455 | | | веќе видена

На средбата беше констатирано дека во овој важен период за Република Северна Македонија, потребно е целата политичка енергија да се насочи кон исполнувањето на ...
сите 215 | | | веќе видена

Пратеникот Павле Богоевски, откако денеска на Комисијата за деловнички и мандантно-имунитетни прашања, со која претседава тој, информира оти поднесува оставка, ...
сите 129 | | | веќе видена

Неколку европски лидери се обидуваа да ја убедат германската канцеларка Ангела Меркел, на самитот во Романија на 9 мај, да ја прифати позицијата претседател на ...
сите 81 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Борјан Јовановски не бара оставка од Павле: А вие дијазепам што пиете?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: