Светско првенство, скијање и рециклирање

Канти и контејнери во зелена, сина и жолта боја, каде посебно може да се фрлаат стакло, хартија или пластична амбалажа. Специјални места за оставање на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Викендов на барање на жителите, хеликоптер на АРМ достави храна и помош од „Црвен крст“, во селата Брест и Малино маало. Армијата е секогаш тука за своите ...
сите 129 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Светско првенство, скијање и рециклирање

Од:
До кого (е-маил):
Порака: