Бомбашот Ел Чека и разузнавачот на Пендаровски Еролд Муслиу соселани

„Бомбашот“ од Чикаго Ел Чека и новиот директор на Агенцијата за разузнавање Еролд Муслиу се соселани пренесува ТВ 21 во репортажа снимена во кичевското село ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Кичевецот од Туин, Шеќерим Ахмети, познат како „Ел Чека“ се јави од нов профил на „Фејсбук“, но без „бомби“. Тој реагираше на репортажата на телевизија „21“ во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Висок функционер за јавно здравје во Хонг Конг денеска изјави дека реалниот број на заболени од новиот коронавирус веројатно е близу 25.000 – значително ...
сите 687 | | | веќе видена

Одработувањето за Зоран Заев и прикривањето на неговите криминали не се нови обврски во агендата на Вилма Русковска.Пред да го заштити во случајот “Рекет”, ...
сите 83 | | | веќе видена

Чествувањето на големиот православен празник Богојавление-Водици и годинава во Радовиш беше масовно, а започна со света литургија во двата храма – „Св. Пророк ...
сите 191 | | | веќе видена

СДСМ, Зоран Заев и Венко Филипче продолжуваат да ги лажат и манипулираат граѓаните во предизборниот период. Нема ни трага ни глас од Клиничкиот центар кој сега ...
сите 213 | | | веќе видена

Покрај Коби Брајант, во несреќата загинаа уште осум лица. Несреќата се случи во близина на Лос Анџелес, откако Брајант се упати на натпреварот на неговата ...
сите 150 | | | веќе видена

Каков отпад се увезува во земјава, колку е ефикасна контролата на тоа што влегува, кој ја има најголемата одговорност, дали повеќе извезуваме или увезуваме и ...
сите 166 | | | веќе видена

Бранислав Радоњиќ Брендон се изјаснил дека не сака да биде “пурпурно суштество“, станал флуиден, па одлучил да биде Бренда.Сега сите се прашуваат дали е тој ...
сите 47 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бомбашот Ел Чека и разузнавачот на Пендаровски Еролд Муслиу соселани

Од:
До кого (е-маил):
Порака: