Бојана Скендеровски го очекува првото дете: Бременоста ја најави со прекрасна фотографија на Фејсбук!

Бојана Скендеровски е во брак веќе две години со својот сакан Васко, а сега парот очекува принова. Бременоста со своето прво дете пејачката и водителка на ...
| | веќе видена | слични

Спомените од периодот на бременоста не се воопшто исти како пред неколку години.Идните мајки добија уште една забава и можност на најинтересен начин да ја ...
| | веќе видена | слични

Шведскиот научник и фотограф Ленарт Нилсон (92) цели 12 години работеше на овој проект кој прикажува верно создавање на нов живот. Неговите резултати се ...
| | веќе видена | слични

Останато

Заменик-претседателот на Владата на Република Македонија задолжен за економски прашања, Кочо Анѓушев, на јавна трибина во Владата го презентираше Планот за ...
сите 162 | | | веќе видена

Премиерот Заев оствари средба со американскиот претседател Доналд Трамп која траеше цели 2 секунди. Историскиот настан е фотографиран и тоа не од било кого, ...
сите 83 | | | веќе видена

Нови претумбации во Врховниот суд. Судии од кривичен се префрлаат во граѓански оддел и обратно. Алсат-М од свои извори во судот дознава дека судијата Фаик ...
сите 143 | | | веќе видена

Претседателката на ДОМ, Лилјана Поповска, на денешната прес конференција го изнесе предлогот на ДОМ за следни чекори во врска со рудниците за злато и бакар. ...
сите 53 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бојана Скендеровски го очекува првото дете: Бременоста ја најави со прекрасна фотографија на Фејсбук!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: