Богоев: Со работа покажуваме дека Карпош е дел од современиот свет


4 копии

Спортскиот центар „Партизан“ треба да биде пример дека нема да дозволиме пропаѓање на јавните добра, на објектите кои се од јавен интерес. За рекултивирањето ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Со ваквиот начин на постапување со отпадот, Општина Карпош и практично станува пример за правилна обработка на отпадот и негово повторно користење. – Наместо ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии
3 копии
6 копии
3 копии
повеќе

Останато

Откако една од туристките се фотографирала гола во текот на посетата на Чернобил, сценаристот на популарната HBO серија ги критикувал туристите. „Туристите кои ...
сите 81 | | | веќе видена

Полските хулигани кои направија тотален хаос пред Националната Арена „Тодор Проески“ во петокот попладне, кога групи од по стотина припадници меѓусебно се ...
сите 174 | | | веќе видена

Во трагичната несреќа , кога на бродот налета туристички крузер и го преврте загинаа 28 јужнокорејски туристи. Денеска во извлечениот бродскитруп биле најдени ...
сите 67 | | | веќе видена

Трофејот „Сузан Ленглен“ кој се доделува на победничката на Грен слемот „Ролан Гарос“ има грешка во гравирањето од 1976 година. Во саботата во женското финале ...
сите 202 | | | веќе видена

Постои ли опасна медиумско-политичка банда, која изнудува пари за рекламирање.. Секојденвено се споменуваат примери и нови сведоштва за кои досега нема докази, ...
сите 123 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Богоев: Со работа покажуваме дека Карпош е дел од современиот свет

Од:
До кого (е-маил):
Порака: