Богдановиќ во НБА погодува и – несекајќи! (ВИДЕО)


5 копии

Бранителот на титулата во НБА лигата, Голден Стејт Вориорс излезе како победник од битката со Далас Маверикс (119-114) во мечот во кој во прв план беа Стеф ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Изминатата ноќ во НБА лигата се одиграа четири натпревари. Актуелниот шампион Голден Стејт славеше на гостински терен кај Далас Маверикс со 114:119, а ...
| | веќе видена | слични

Голден стејт вориорс ја продолжи серијата на четири последователни победи со гостинскиот триумф над Далас маверикс со 119:114. Стеф Кари имаше свое шутерско ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Девица 23.8.-23.9. Работа: Доколку планирате да се занимавате со формалности, хартии или судови, тогаш денешниот ден ви е поволен. Љубов: Сакате да влезете ...
сите 154 | | | веќе видена

Извори во одбраната на луѓе инволвирани во предметите на СЈО тврдат дека најмалку еден од заштитените сведоци од случаите кои беа водени во сега згаснатата ...
сите 91 | | | веќе видена

 Долгорочните односи може да бидат погубни за вашата сексуална желба и задоволство. Сексуалните проблеми влијаат на една третина од младите и средовечните ...
сите 23 | | | веќе видена

На својот Твитер профил, премиерот Зоран Заев објави линк до извадок од документарниот филм на Би-Би-Си за креаторите на лажни вести од Велес. Заев пишува: ...
сите 42 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Богдановиќ во НБА погодува и – несекајќи! (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: