Doutzen Kroes во нова секси фотосесија за H&M!

По жешката фотосесија за колекцијата „Sensual Summer“, еве ја повторно но овој пат за новата линија костими за капење на брендот H&M. Како претходната така и оваа фотосесија е направена на егзотична дестинација, а позади објективот добро познатиот Teri Richardson. Креациите уникатни и тренди, Doutzen Kroes совршена...резултат повеќе од добра фотосесија. Уживајте...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Кралот на народната музика, кој што загина во сообраќајна несреќа во германија, беше австриски осигуреник, а неговата сопруга од осигурителната компанија ќе ...
сите 285 | | | веќе видена

Пратеничката од ВМРО-ДПМНЕ Благица Ласовска, изрази загриженост за безбедноста на поранешниот собраниски претседател, Трајко Вељаноски, за чиј имунитет се ...
сите 457 | | | веќе видена

На премиерот му треба уште една седмица за да одлучи кој ќе биде консензуален кандидат за претседател. Тој е оптимист дека пред конгресот на СДСМ што ќе се ...
сите 222 | | | веќе видена

Претседателот на собраниската Комисија за деловнички и мандатно-имунитетни прашања, Павле Богоевски рече дека комисијата со со четири гласа „за“ и четири гласа ...
сите 225 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Doutzen Kroes во нова секси фотосесија за H&M!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: