Девојка на велосипед со мотор удрила во жена пешак во Гостивар

Утринава се случи тешка сообраќајна несреќа кај местото Табановиќ во близина на Шабац во која загинаа четири лица. Околу пет часот автомобил кој возел со ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Дваесет и петгодишен мотоциклист е тешко повреден во сообраќајна несреќа што се случила вчера на крстосницата на улиците „Џон Кенеди“ и „Благоја Паровиќ“ во ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Министерството за внатрешни работи соопшти детали во врска со сообраќајната несреќа во која повредени се осум лица, а која се случи вчера околу околу 11.55 ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Полицијата вчера попладне, регистрира сообраќајна несреќа на гостиварското подрачје со тешко повреден моторциклист. Како што информираат од СВР Тетово, во ...
| | веќе видена | слични

Скопје, 25 јули 2019 (МИА) – Две лица се тешко повреди, а уште шестмина се здобиле со полесни повреди во сообраќајната несреќа што се случи денеска на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Протестите во Либан поради големата експлозија во Бејрут продолжија и вечерва, иако Владата на Хасан Диаб си даде оставка. Протестите во Либан започнаа само ...
сите 650 | | | веќе видена

ЗАЕВ И АХМЕТИ НЕ СЕ ДОГОВОРИЈА Разговорите продолжуваат, изјави попладнево Зоран Заев, лидерот на СДСМ по средбата со Али Ахмети, претседателот на ДУИ во ...
сите 241 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 124 | | | веќе видена

Течат последните неколку дена во кој претседателот Пендаровски треба да го даде мандатот за формирање на влада согласно резултатите од изборите на 15 јули. ...
сите 322 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Девојка на велосипед со мотор удрила во жена пешак во Гостивар

Од:
До кого (е-маил):
Порака: