Блокотехна го комплетираше составот: Потпиша уште со двајца домашни кошаркари

Се наближува периодот на подготовки, а тимот на Блокотехна полека, но сигурно го комплетира составот за идната сезона. Раководството на Блокотехна ангажираше ...
| | веќе видена | слични

Останато

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 177 | | | веќе видена

- На телефон се карав многу вулгарно со моја блиска личност, и таксистот го искористил моментот да ме снима, но верувам дека не очекувал дека ќе ме сними како ...
сите 35 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп во интервју за „Тајм“ изјави дека би размислил за употреба на воена сила против Иран, за да го спречи да се снабди со ...
сите 107 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Блокотехна го комплетираше составот: Потпиша уште со двајца домашни кошаркари

Од:
До кого (е-маил):
Порака: