Блејк Лајвли најпосакувана жена според „Аск мен“

Ѕвездата на телевизиската серија „Gossip Girl“, Блејк Лајвли, се најде на врвот на листата на топ 5 најпосакувани жени во светот, според читателите на „Аск мен“. Дваесет и тригодишната актерка, која во септември минатата година ја раскина својата тригодишна романса со колегата Пен Баџли, ги победи Кети Пери, Скарлет Јохансон и Шерил Кол во онлајн-анкетата во која учествуваа пет милиони мажи. Според истражувањето, ѕвездата на „Црниот лебед“, Мила Кунис, која неодамна ја раскина осумгодишната врска со Меколи Калкин, се најде на второто место, а веднаш зад неа се најде актерката Софија Вергара од серијата „Модерно семејство“. Во меѓувреме, супермоделите Селита Ебанкс и ангелот на „Викторијас сикрет“ Миранда Кер, која минатиот месец со сопругот Орландо Блум добија синот, ја заокружија листата. Сепак, оние кои ја избраа Блејк на врвот на листата, веројатно, никогаш нема да ја видат како се забавува и беснее по ноќните клубови, како што тоа го прави нејзиниот лик од популарната серија. - Повеќе сум ...
| | веќе видена | слични

Останато

Владата на СДСМ повторно удира по џебот на граѓаните. Прогресивниот данок кој го наметнува однародената и криминална власт, негативно влијае врз бизнисот и ...
сите 185 | | | веќе видена

Никола Груевски ќе биде на слобода и викендов. Синоќа до доцните часови, медиумските екипи чекаа пред затворот во Шутка, но екс премиерот не се појави. Во ...
сите 434 | | | веќе видена

Дали процесот за името е пред нова пречка – што значи изјавата на екс-министерот Никос Коѕијас дека нацрт-амандманот на членот 49 од Уставот, предложен од ...
сите 158 | | | веќе видена

По трагичната гостиварска случка, кога бегајќи од куче скитник младата Џејха Меџити заврши во водите на Вардар и се удави, се огласи и Ветеринарната комора на ...
сите 73 | | | веќе видена

Поради службено отстуство на претседателот на Судечкиот совет Оља Ристова, рочиштето за предметот „Титаник 3“ на Специјалното јавно обвинителство е одложено за ...
сите 50 | | | веќе видена

Исто како и во првиот круг гласање од локалните избори во 2013 година, притисокот и на 7 април, денот на вториот круг, врз членството на ВМРО-ДПМНЕ, вработени ...
сите 193 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Блејк Лајвли најпосакувана жена според „Аск мен“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: