Како Реал го „украде“ големиот талент пред носот на Барса и ПСЖ!?


4 копии
2 копии

ПСЖ може да замеша прсти во битката за потписот на Филипе Кутињо, Нејмар веќе дал зелено светло за неговиот добар пријател да му се придружи на Паркот на ...
| | веќе видена | слични

Нејмар успеа да ја санира новата незгодна повреда на метатарзалната коска и во последните две недели повторно може да ужива со игрите на фудбалскиот терен, а ...
| | веќе видена | слични
2 копии

„Никогаш во кариерата, на клупско ниво, не бил капитен, па нема да бие ниту во ПСЖ. Било да се работи за Сантос, Барселона или ПСЖ, Нејмар секогаш некој друг ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Бразилецот Нејмар одигра навистина солиден натпревар против Анже во кој успеа да постигне гол и да запише асистенција во триумфот на неговиот тим од 2:1. За ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Како малку да им беше малтретирањето на Ромите во Битола, па се најде уште еден „јунак“ кој почна прво нас да не навредува, од само за него разбирливи причини, ...
сите 148 | | | веќе видена

Ветувањето на актуелниот премиер на СДСМ, Зоран Заев државниот јавен обвинител да биде на предлог на опозицијата, дадено пред пет години, сега е неприфатливо ...
сите 128 | | | веќе видена

Министерката за труд и социјална политика Јагода Шахпаска повторни упати порака и потсетување до родителите кои користат продолжено породилно боледување и до ...
сите 203 | | | веќе видена

Министерството за внатрешни работи го потврди вчерашниот инцидент во болницата во Куманово. Во дневниот извештај на МВР се наведува дека во саботата во 09.07 ...
сите 232 | | | веќе видена

Десетте прилепски дрвократци кои деновиве претепаа петмина припадници од шумската полиција од Чашка на патот Извор- Прилеп кај селото Степанци од синоќа се во ...
сите 52 | | | веќе видена

Нови 141 случај со Ковид-19 од 1.559 тестирања беа евидентирани во вчерашниот извештај на Министерството за здравство за изминати 24 часа. Починат е пациент од ...
сите 221 | | | веќе видена

МПЦ очекува вселенскиот партијарх Вартоломеј позитивно да одговори на писмата на државниот врв за автоќефалноста на црквата. Нема ништо спорно и нема никакво ...
сите 82 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Како Реал го „украде“ големиот талент пред носот на Барса и ПСЖ!?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: