Бизарен меч: Тенисер заглави во тоалет, судијата му одземаше поени (Видео)

Денешниот меч на Челинџер турнирот во германски Хајлборн меѓу Колумбиецот Галан Риверос и Французинот Лестиен донесе невообичаена завршница. Во моментите кога ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев, преку ФБ одговори на нападите од дополнителната заменичка министерка Петровска.- Во однос на денешното интервју за ...
сите 263 | | | веќе видена

Лидерот на СДСМ Зоран Заев е подготвен да разговара со лидерот на ВМРО-ДПМНЕ за да се изнајде решение за Законот за јавното обвинителство. Тој денеска повика ...
сите 390 | | | веќе видена

Податоците за здравствената состојба на пациентите никако не смеаат да се коментираат јавно, а тоа ќе се случи во судницата, откако беше побарано на рочиштето ...
сите 281 | | | веќе видена

Лицето Р.И. (34) едно од осомничените за грабежот на Прокредит банка по кого била распишана потерница, вчера беше уапсен во тетово во Палма Мол, во ресторанот ...
сите 72 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бизарен меч: Тенисер заглави во тоалет, судијата му одземаше поени (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: